راهنماى معتمد شما از 1997
Global Education Programs

تحصیل سنین بین 6 تا 18 سال

خانواده های علاقمند که تصمیم به تحصیل از مقطع دبستان تا دبیرستان را در مدارس بین المللی مطابق با استانداردهای جهانی دارند میتوانند فرزندشان را به ما بسپارند تا در مدارس بین اللملی انگلیس – سوئیس – امارات متحده عربی و . . . بصورت شبانه روزی تحصیل نمایند.

تحصبل در کمپ یورک انگلستان

این مدرسه در مقطع پایین پذیرای کودکان 5 تا 11 سال و در مقاطع بالاتر از افراد11 تا 20 سال ثبت نام می کند.

جزئیات دانشگاهی

در این مرکز تحصیلاتی حدود 900 دانش آموز از سه تا بیست سال شرکت دارند.

از این تعداد حدود 575 نفر دانش آموز شبانه روزی و 325 نفر دانش آموز روزانه هستند. (با تعداد 275 نفر از دانشجویان (12 و 13 ساله) در مراحل زیر تحصیل خواهند کرد:

مقطعA، لیسانس بین المللی، حرفه BTEC

40 عدد از دانش آموزان با اسب به مدرسه می آیند

25 در صد از دانش آموزان مدرسه  از خارج کشور(حدود 32 کشور مختلف) در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

همچنین ما می توانیم نقل مکان به این مرکز را از طریق خطوط هوایی، جاده ای و ریلی برای متقاضیان تسهیل نماییم.

این مدرسه در سال 1912 شروع بکار نمود و طولی نکشید که جزو یکی از معروف ترین و بهترین مدرسه های بریتانیا گشت. در این مدرسه انواع مختلف تسهیلات در حد عالی ارائه میشود. و تنها در سال گذشته حدود 54 میلیون پوند در این مدرسه سرمایه گذاری شد که تمامی آن صرف باز نمودن راه ترقی و پیشرفت پیش روی دانش جویان شد. این مدرسه در شهر یورک شایر واقع شده است، محلی که به دلیل شرایط فوق العاده عالی خود، بیش از 2000 سال است که افراد را برای زندگی در آن ترغیب میکند.

مدرسه متوسطه (11 تا 16 سال)

دانش آموزانی که از خارج کشور وارد این مدرسه میشوند، سریعاً در محل خاص خود ساکن شده و اوقات خوشی را با ما سپری خواهند نمود. به عقیده بسیاری از افراد، که البته چندان هم دور از واقعیت نیست، موسسات آموزشی بریتانیا نسبت به سایر کشورها منحصر به فرد هستند. پیش ازورود دانش آموزان به دانشگاه، مطالب درسی بسیار مفیدی به آنها ارائه میشود تا برای این مهم کاملا آمادگی داشته باشند. به همین دلیل است که اکثر والدین خواهان آموزش فرزندان خود در این مدرسه هستند، و کودکان خود را در سنین 8، 11 و حتی 13 سالگی نیز به این مدارس می فرستند.

نتایج آزمونها نشان داده که این مدرسه جزو بهترین مدارس بریتانیا است.ما به دانش آموزان درس زندگی می آموزیم. اندازه کلاسها کوچک بوده و بدین ترتیب معلمان به اندازه کافی فرصت خواهند داشت تا با تمامی دانش آموزان به خوبی کار کنند.

سطح آموزش در این مدرسه بالاتر از سایر مدارس است و میانگین موفقیت در نتایج دانشگاهی برای این مدرسه بیش از 98% بوده است.

این مدرسه بهترین مرکز آموزش ریاضیات و علوم می باشد. و آنچه باعث شده تا این مدرسه به موفقیت مذکور دست یابد را می توان اینگونه ابراز داشت:

این مدرسه دارای آزمایشگاه علمی مجهز به انواع تسهیلات و تکنولوژی های با لا است. در حال حاضر برای تهیه سایر امکانات در زمینه ریاضی و علوم حدود 100.000 پوند سرمایه گذاری شده است.

کارمندان بخش علوم و همچنین ریاضی کاملا در زمینه فعالیت خود متخصص هستند و از جمله بهترین معلمان بریتانیا محسوب میشوند.

نتایجی که دانش آموزان در رشته های ریاضی و علوم کسب می کنند منحصر به فرد است، ریاضی ، فیزیک، شیمی و زیست شناسی از جمله دلخواه ترین رشته های سطح Aمی باشند. سطح قبولی در دروس ریاضی و علوم در سطح A100% بوده و در دو سطح AوBمجموعا 70% می باشد.

در سالهای اخیر دانش آموزان این مدرسه توانسته اند در بهترین دانشگاهها ثبت نام شوند از جمله علوم دامپزشکی دانشگاه کمبریج، علوم طبیعی دانشگاه آکسفورد، کمبریج و دورهام، پزشکی دانشگاه نیوکسل و علوم ترکیبی در امپریال و UCL.

آموزش زبان انگلیسی جهت گذراندن سطح Aراهیابی به دانشگاه

این دوره مخصوص دانش آموزانی است که حداقل 16 سال داشته و سطح آموزشی خوبی دارند اما برای ادامه تحصیل در سطح Aاز مهارت کافی در زبان انگلیسی برخوردار نیستند.

در پایان این دوره باید حداقل نمره قبولی در آزمون IELTSبرابر 5.5 باشد. همچنین در دروس مختلفی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، اقتصاد و حسابداری،  واحدهای زبان تخصصی را خواهید گذراند.

اگر سخت کوش باشید به شما مدرک مهارت فنی ریاضی، گواهی IELTS، آزمون speakingکالج لندن، GCSEدر علوم و گواهی ITاعطا میشود. شما می توان دوره های اقتصاد و حسابداری، شیمی و فیزیک را نیز گذرانده و در کلاسهای ورزش و ITنیز شرکت کنید.

با کسب امتیاز حداقل 5.5 می توانید در دروس سطح Aشرکت نموده و مشکلی در ارتباط برقرار نمودن به زبان انگلیسی نداشته باشد. امتیاز 5.0 تا 5.4 یعنی مهارت شما اندکی کم تر بوده و تنها قادر به گذراندن برخی از دروس مقطع Aهستید. و امتیاز 4.5 تا 4.9  یعنی که دروس سطح Aرا با مشکل متوجه خواهید شد و باید زبان انگلیسی خود را هر چه بیشتر تقویت کنید.

(16 تا 20 سال) SIXTH FORM

گفتنی است Six Formیک دوره 2 ساله است و در حقیقت پلی است از جوانی به بزرگسالی یا همان مدرسه ودانشگاه به کسب شغل و حرفه. در این بخش ما 23 سطح A، 5 حرفه BTEC  و مدرک بین ا لمللی ارائه می کنیم. 98% از دانشجویان پس از گذراندن این بخش وارد دانشگاه میشوند. در این سطح حتی کلاسهای مشاوره شغل یابی نیز ارائه میشود. علاوه بر این  Six Formدارای سالن اختصاصی بدن سازی، دستگاه تهویه مطبوع و صندلی های چرمی، تلویزیون  و سیستم پخش موسیقی نیز می باشد.

دانش آموزان هر هفته معلمان اختصاصی خود را خواهند دید و قبل از اینکه مشکلات آنها به موضوع حادی تبدیل شود در خصوص آن صحبت می کنند و از هیچ گونه تلاشی برای  نیل به موفقیت دریغ نمیشود. دانش آموزان Six Formدارای آپارتمان های درجه یک  خواهند بود، ازجمله اتاق خواب و مطالعه دارای: تلفن، یخچال، آشپزخانه کوچک، تلویزیون و دستگاه DVD. همچنین حمام و سرویس بهداشتی مخصوص خود را خواهند داشت. و البته سونا و جکوزی نیز وجود دارد که مشترکاً با افراد دلخواه استفاده خواهد شد.

 

سطح A سطح لیسانس بین الملل
حسابداری

هنر

زیست شناسی

مطالعات تجاری

شیمی

فن آوری طراحی

اقتصاد

زبان انگلیسی

ادبیات انگلیسی

فرانسه

ریاضیات ثانویه

جغرافی

آلمانی

تاریخ

محاسبات ICT

ریاضیات

عکاسی

فیزیک

روان شناسی

جامعه شناسی

اسپانیایی

ورزش و PE

زیست شناسی

تجارت و مدیریت

شیمی

فن آوری طراحی

اقتصاد

انگلیسی

فرانسه

جغرافی

آلمانی

تاریخ

ریاضیات

مطالعات ریاضی

فیزیک

اسپانیایی

هنر تئاتر

هنرهای تجسمی

دروه های BTEC

تجارت

مد و طراحی لباس

موسیقی

هنرهای نمایشی

ورزش

دروس دوره BTECو سطح Aکه در برخی موارد بصورت ترکیبی برگزار میشوند
اسب سواریBHSAL
دوره آشپزی

foreign_graduate_comp

سوالات رایج در سطح A

دانش آموزان در سطوح پایین Six Formحدود 4 تا 5 درس سطح Aو در سطوح بالاتر Six Form  حدود 3 تا 4 تا دوره کامل Aرا می گذرانند. و تنها در این صورت است که شرایط فرد با شرایط دانشگاه منطبق خواهد بود. انتخاب دروس اختیاری است.

سطح لیسانس بین الملل

در این برنامه، فرد در هر سنی که باشد  تحت آموزشهای ویژه جهت قبولی در دانشگاه قرار می گیرد. دیپلم این مرحله از تحصیلات از سوی دانشگاههای معتبر دنیا قابل قبول است.

در سطح Aدروس به اندازه کافی عملی نیستند درحالیکه سطح BTECدروس عملی بیشتری داشته و مهارتهای تکنیکی بیشتری را به فرد می آموزد. این دوره در حقیقت دوره ای مهارتی و کاربردی برای ورود به دانشگاه است.

از لحاظ خدمات رفاهی و ورزشی نیز امکانات خوبی در اختیار دانش جویان قرار دارد و فرد می توان ورزشهای منفرد و یا گروهی را انتخاب کند. درا ین مدرسه امکانات کافی سرپوشیده  برای ورزشهای ژیمناستیک، بدمینتون و سایر ورزشها وجود دارد. همچنین دانش جویان ، پس از ساعات درس می توانند در فعالیتهای موسیقی و نمایشنامه نیز شرکت کنند. امکاناتی از قبیل انجام فعالیتهای مختلف در زمینه هنر، تیراندازی، فوتبال، شطرنج، بدمینتون، سرود، جودو، کامپیوتر، زبان، گلف، شمشیربازی، والیبال، آشپزی، مباحثه، نمایشنامه، و کلوپ اروبیک نیز در اختیار افراد قرار داده میشود.

همچنین دوره های سالانه صخره نوردی، کوهنوردی، فرود و غارنوردی نیز برگزار میشود.

امکانات

5 مجموعه ورزشی – 2سکوی پرش از ارتفاع – 5 زمین تنیس – 2 زمین ورزشی – 3 زمین والیبال – 2 زمان هاکی – 4 زمین دو میدانی – 20 تور کریکت  – 2 زمین فوتبال – 1 دیوار صخره نوردی – 4 زمین راگبی

facelities

امکانات حاضر در تمامی اتاقهای خواب

تلفن با خط مستقیم ،تلویزیون و دستگاه DVDزمان دار

رادیو و CD Player ،نوشیدنی های گرم

بخش های آزاد برای نسب پوستر ،تختهای راحت ایتالیایی

خدمات رایگان اینترنت،دستگاه تهویه مطبوع

آشپزخانه کوچک ،سرویس بهداشتی و حمام

پیامگیر صوتی ،یخچال

فرش،ساعت دیواری

پنکه دیواری ، دستگاه تشخیص احتراق

سایبان ،کولر

چراغ رو میزی ،اتاق مطالعه

دراور ، پرده

هیتر سرویس بهداشتی ،وسائل اتوکشی

رخت آویز ،در گریز اضطراری

آینه بزرگ،قفسه های بزرگ

سشوار ،دستگاه تسویه مطبوع

اتاقهای عمومی راحت

میز/ کامپیوتر ،ماهواره / ویدئو

تلویزیون پلاسمای بزرگ ، DVD/ رادیو، CD Player

سونا و اتاق آفتاب،پلی استیشن سونی

موبایل ،صرافی رایگان

کلوپ بازی های DVDو CD ، استخر و اتاق بخار ، سونا و جکوزی

مایکروفر،یخچال بزرگ

ماشین لباسشویی ، صندلی های راحت

کتری برقی ، تستر ساندویچ

خشک کن

سایر امکانات

پارک اسکیت  – ماشین پول خرد کن – اتاق بدن سازی – کافی نت – مغازه

بعلاوه اینکه چراغهای بیرون ساختمان و محوطه در تمام شب روشن هستند

همچنین برای خرید و فراهم آوردن امکانات جدید ، 45 میلیون پوند دیگر نیز سرمایه گذاری شده است.

تعداد دانش آموزان در برنامه Six Form

شهریه ترم ها برای دانش آموزان بین المللی در سال تحصیلی سپتامبر 2015 تا ژوئن 2016 به قرار زیر می باشد:

گروه سنی امتحانات سن تقریبی شهریه هر ترم
Y1 5-6 سال 11.235£
Y2 آزمون کلیدی مرحله اول 6-7 سال 11.235£
Y3 7-8 سال 11.235£
Y4 8-9 سال 11,088 £
Y5 9-10 سال 11,088 £
Y6 آزمون کلیدی مرحله دوم 10-11 سال 12,776 £
Y7 11-12 سال 12,776 £
Y8 12-13 سال 12,776 £
Y9 13-14 سال 12,906 £
Y10 شروع GCSE 14-15 سال 13,412 £
Y11 امتحانات GCSE 15-16 سال 13,790 £
Y12 Six Form~سطح A و B 16-17-18-19 سال 14,157 £
Y13 Six Form~سطح A و B 17-18-19-20 سال 14,157 £

 

گفتنی است به دانش جویان سطح A که دارای عملکرد عالی بوده و موفقیتهای فردی فوق االعاده ای کسب نموده اند حدود 6.000£ بورسیه تحصیلی تعلق خواهد گرفت. این دانشجویان باید:

1) از طریق نمایندگان ما معرفی شده باشند،

2) نا مه ای به زمان انگلیسی و در خصوص موفقیتهای خود نوشته و در آن دلیل استحقاق خود را برای کسب این بورسیه اعلام نمایند،

3) نمرات مدرسه آنها باید در سطح عالی باشد.