راهنماى معتمد شما از 1997

سنگاپور

نوع سرمایه گذاری

Entrepreneurship

Investment Type
مبلغ سرمایه گذاری

 2,50,0000 $ سنگاپور

Global Citizenship Investment
سایر هزینه ها (هزینه وکیل ، تمبرهای اداری و . . . )

$20,000 امریکا

Global Citizenship Cost
نوع برنامه

کارت شهروندی موقت 5 ساله قابل تمدید (Temporary residency card)

Global Citizenship Program
میانگین مدت زمان

6 تا 12 ماه

Global Citizenship Cost
با پاسپورت سنگاپور به 169 کشور بدون نیاز به ویزا اجازه سفر دارید .

اخذ اقامت جمهوری سنگاپور(Republic of Singapore)

جنوب شرقی قاره آسیا و جنوب کشور مالزی واقع شده است.

پایتخت این کشور شهر سنگاپور است و کوچکترین کشور حنوب شرق آسیا است . وسعت آن 718 کیلومتر مربع است کمی کوچکتر از کشور بحرین می باشد .

سنگاپور سرزمینی جلگه ای پست و کم ارتفاع و در شمال خط استوا قرار دارد که شامل یک جزیره اصلی از و چند جزیره کوچک تشکیل شده است .

آب و هوای آن گرم ، مرطوب و پرباران می باشد میانگین بارش باران 2340 میلیمتر در سال است.

یکی از مراکز بزرگ تجاری و داد و ستد کالا در جهان کشور سنگاپور است .

جمعیت این کشور حدود 5/293/000 نفر و تراکم جمعیت آن 6814 نفر در هر کیلومتر مربع می باشد. نژاد مردم سنگاپور 74% چینی 14% مالائی و 8% هندی پاکستانی و سایر ملتها هستند. واحد پول دلار سنگاپور است . منطقه زمانی 8+ از ساعت جهانی است . پیش شماره تلفنی 65+ و دامنه اینترنتی Sg است .

مذهب این کشور چند مذهبی حدود 2/44% پیرو مذهب بودا و تأئو 2/18% مسیحی 7/14% مسلمان ، 1/5% هندو و 07% نیز پیرو سایر ادیان هستند و تقریباً 17% جمعیت این کشور پیرو هیچ مذهبی نیستند.

نام انگلیسی سنگاپور از مالایی به شهر شیر شهرت یافته است .

این کشور از سال 1824 تا 1963 میلادی مستعمره بریتانیا بوده (غیر از سه سال جنگ جهانی دوم که در اشغال ژاپن بوده است ) از سال 1963 تا 1965 بعنوان عضوی از فدراسیون مالزی شد ( مدت 2 سال) ، در 19 اوت سال 1965 از فدراسیون مالزی جدا و کشوری مستقل و به عضویت سازمان ملل درآمد .

صنعت توریسم یکی از منابع عمده درآمد سنگاپور را تشکیل می دهد جاذبه های طبیعی ، تنوع قومی، زبان انگلیسی ، شبکه حمل و نقل گسترده و کارآمد از جمله دلایل محبوبیت این کشور در بین جهانگردان است از جمله مراکز مورد علاقه جهانگردان : محله اورجاردرود شامل : باغ وحش سنگاپور ، باغ پرندگان جورونک ، جزیره گردشگری سنتورا و مراکز خرید بزرگ هستند نمایش های آتش بازی شبانه ، پارک دلفین ها ، پارک پروانه ها و سینماهای چهاربعدی جاذبه های گردشگری برای کودکان و بزرگسالان می باشند.

بعضی از مناطق گردشگری هتل مارنیابی سندز ، پارک تفریحی یونیورسال استودیو می باشد واردات و فروش آدامس در این کشور ممنوع و سیگار کشیدن در بسیاری از مناطق ممنوع است .

وضعیت اقتصادی این کشور خوب و صادرات آن : پار چه ، سیمان ، تولیدات نفتی ، وسایل الکتریکی و الکترونیکی ، الوار چوب و . . .    و واردات آن کائوچو ، نفت ، ماشین آلات صنعتی ، وسائط نقلیه و الیاف  . . . است.

دانشگاههای ملی سنگاپور ، دانشگاه صنعتی تانیانگ ، دانشگاههای جمیزکوک و دانشگاه مدیریت سنگاپور جز دانشگاههای برتر آسیا و جهان می باشند و از شهرت جهانی برخوردار هستند .

گروه کادی و همکاران در جهت توسعه فعالیتهای تجاری ایرانیان و کشورهای فارسی زبان و منطقه میتوانند اقامت این کشور را به متقاضیان تجاری و سرمایه گذاری سرویس بدهند .

افرادی که می توانند برای اقامت دائم در سنگاپور درخواست دهند عبارتند از:

سرمایه گذاران و کارآفرینان براساس برنامه سرمایه گذاری جهانی

افرادی که ویزای کار دارند براساس برنامه کارگران ماهر/پرسنل فنی و حرفه ای

از مزایای اقامت دائم سنگاپور این است که فرد می تواند به مدت 5 سال در سنگاپور زندگی و کار کند. افرادی که ویزای کاری سنگاپور را دارند می توانند بعد از یکسال اقامت درخواست برای اقامت دائم را بدهند. این شیوه راهی بسیار رایج برای افراد ماهر و حرفه ای است زیرا به هیچ سرمایه ای نیاز ندارد. بعد از اقامت دائم متقاضی دیگر نیازی به ویزای کاری ندارند و از این رو گزینه های بیشتری برای کار در اختیار او قرار دارد.

براساس برنامه کارگران ماهر/پرسنل فنی و حرفه ای، متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال نیز درخواست اقامت دائم بدهد.

برنامه سرمایه گذاری جهانی مختص سرمایه گذاران و کارآفرینانی است که علاقمند به سرمایه گذاری های کلان در سنگاپور هستند و هدف از این برنامه جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان ثروتمند خارجی است که تمایل دارند سنگاپور خانه همیشگی آنها باشد.