راهنماى معتمد شما از 1997

کرواسی

نوع سرمایه گذاری

ثبت شرکت ( کارآفرینی )

Investment Type
مبلغ سرمایه گذاری
Global Citizenship Investment
سایر هزینه ها (هزینه وکیل ، تمبرهای اداری و . . . )

35,000 یورو

Global Citizenship Cost
نوع برنامه

کارآفرینی

Global Citizenship Program
میانگین مدت زمان

حداقل 4 تا 6 ماه

Global Citizenship Cost
با این پاسپورت به 142 کشور بدون نیاز به ویزا اجازه سفر دارید .

توسعه تجارت در جمهوری کرواسی Croatia (Repablika Harvatska)

 جمهوری کرواسی کشوری در منطقه بالکان جنوب قاره اروپا از شمال با اسلونی و مجارستان از شمال شرقی با صربستان ، از جنوب با مونته نگرو و دریای آدریاتیک از شرق با بوسنی هرزگوین و از غرب با دریای آدریاتیک هم مرز و احاطه گردیده است.

مساحت این کشور 56/542 کیلومتر مربع و از بیش از 1000 جزیره تشکیل گردیده است. جمعیت کرواسی 4/284/889 نفر است و تراکم جمعیت 75  نفر در هر کیلومتر مربع میباشد. درآمد سرانه هر نفر 920/13 دلار است 90% جمعیت از قوم کروات حدود 4/4% صرب و 6/5% مجاور و بوسنیایی هستند.

این کشور پس از پایان جنگ جهانی اول (1918) از امپراتوری اتریس جدا و با پادشاهی یوگسلاوی ادغام و بعد از جنگ جهانی دوم یکی از موسسین جمهوری فدرال یوگسلاوی شد و در 25 ژوئن 1991 پس از جدائی از کشور یوگسلاوی استقلال یافت .

دین 93% جمعیت این کشور مسیحی 2% مسلمان و 5% آن سایر ادیان می باشند. زبان رسمی آن کراوت است.

پایتخت کشور کرواسی زاگرب و شهرهای مهم آن دوبرونیک ، بولا ، اسپلیت ، واراژدین ، ربیکا ، اوسیبک ، کارلوواتس ، زاددار و سیساک هستند .

این کشور دارای 300 بندر کوچک و بزرگ در ساحل دریای آدریاتیک می باشد و همین مزیت باعث توسعه اقتصاد و گسترش صنعت گردشگری شده است.

سیاست و نظام سیاسی این کشور با سیستم پارلمانی و بر اساس رأی مردم و همچنین رئیس جمهور این کشور باسواد می باشند . این کشور دارای 67 دانشگاه است .

این کشور عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و عضو اتحادیه اروپا می باشد واحد پول این کشور کونا ، منطقه زمانی 4- از ساعت جهانی ، پیش شماره تلفنی آن 385+ و دامنه اینترنتی Hr است .

برای گرفتن اقامت در کرواسی باید ثابت کنید با افراد کلیدی نظیر ، بانکداران و تاجرهای حرفه ای شرکت های معتبر رابطه دارید.

مزایای اقامت در کرواسی عبارتند از:

درآمد معاف از مالیات

استفاده از ساحل برای برنامه ریزی های مالیاتی و خصوصی سازی و سرمایه گذاری