راهنماى معتمد شما از 1997

گروه کادی با توجه به اشتیاق سرمایه داران در جهت توسعه بازارهای تولید و فروش خود در کشورهای هدف مطلوبترین راه را به متقاضیان گرامی ارائه می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه کادی (دفتر تهران) تماس حاصل فرمایید.

 

تماس با ما

سرمایه گذاری

گروه کادی با بیش از 18 سال سابقه در زمینة مشاوره اقتصادی، بازرگانی و همکاری با مارک های جهانی که تمایل به حضور در بازار 80 میلیون نفری ایران را داشته اند. همچنین محصولات ایرانی که علاقه به ارتباط و همکاری با بازارهای منطقه ای را دارند همراه و همگام بوده و خواهد بود.

توسعه تجارت خارجی و اخذ نمایندگی محصولات جدید و باکیفیت

گروه کادی راهنما و مشاور شما برای توسعه تجارت خارجی و اخذ نمایندگی  محصولات با کیفیت با تکنولوژی برتر از سراسر جهان .  .  .

مشاوران ایرانی و غیر ایرانی ما در 4 قاره جهان (اروپا، آسیا، امریکا و افریقا) بهترین مشاوره و راه حل برای متقاضیان انتخاب کرده تا به موثرترین استراتژی دست یابید. این گروه همکاری لازم در زمینة اخذ مجوزها و امور مرتبط با ثبت شرکت در ایران و 35 کشور جهان را داراست.

گروه کادی هماهنگی ومشاورهای لازم در زمینه: انتخاب شریک، تحقیقات بازار و انتخاب روش های  بازاریابی محصولات و سایر سرویس های مورد نیاز بازرگان و سرمایه گذاران را انجام داده تا شما حداکثر نتیجه از بازار ایران و جهان را در دست بگیرید.

گروه کادی، در کنار شما بازار داخلی ایران و بازار جهانی را تجزیه و تحلیل نموده و دیدگاهی حقیقی برای شما بوجود می آورد تا حضور شما به بازار ایران و بازارهای جهانی به آسان ترین روش ممکن انجام پذیرد.

به توانایی و محبوبیت ما اعتماد کنید و اجازه دهید گروه کادی چراغی برای راهنمایی و هدایت شما به بازار داخلی ایران و خارج از کشور باشد.

راهنما و شریک شما در ایران

گروه کادی دروازة ورودی بخش خصوصی متقاضیان خارجی و ایرانیان غیر مقیم، با توجه به قوانین جذب سرمایه گذاری کشور و اخذ ضمانت های لازم جهت ریسک کمتر در بازار داخلی ایران

ورود به بازار ایران

مشاوره، همکاری و امور حقوقی و ثبتی در ایران

اگر بدنبال ورود، رشد و گسترش کار خود در ایران هستید، با مشاوران گروه کادی، شما ریسک خود را به حداقل و درآمد خود را به حداکثر خواهید رساند. ما بعد از تحقیقات بازار ایران (Market research) پژوهش رقبای کالای شما (competitive research) و مشاوره در امور مدیریت، تحقیق برای بهترین روش توزیع کالا و خدمات شما و خدمات راهبردی توسعه با هدف کشف و موفقیت در بازار داخلی ایران را توصیه و راهنمایی خواهیم کرد.

گروه کادی با اتکا به شهرت خود در بازارهای جهانی، که حاصل سالها تلاش و موفقیت در زمینه های مختلف بوده است همراهتان می باشد. ما در کنار شرکت ها و گروه های متفاوتی در زمینه های مختلف در حال همکاری هستیم تا به توسعه سرویس برند و ایده هایشان کمک نمائیم.

ورود به بازار جهانی

 توسعه تجارت جهانی

اگر بدنبال ورود و رشد گسترش کار و محصولات خود در بازارهای بین الملل هستید ، مشاوره با گروه کادی نه تنها ریسک شما را به حداقل رسانده بلکه درآمد را به حداکثر و برند شما را معروف و محبوبتر خواهد کرد.

تحقیقات از بازار جهانی مورد نظر و پژوهش رقبای کالا و سرویس شما در زمینه بین الملل یکی از کارهای اصلی گروه کادی می باشد.

مشاوره و انتخاب مناسب ترین کشور برای ورود کالای شما و بهترین روش توزیع و بازاریابی با کمک مشاوران غیر ایرانی انجام می پذیرد.