راهنماى معتمد شما از 1997

ایرلند

نوع سرمایه گذاری Non lucrative visa
Investment Type
مبلغ سرمایه گذاری
Global Citizenship Investment
سایر هزینه ها (هزینه وکیل ، تمبرهای اداری و . . . )
Global Citizenship Cost
نوع برنامه
Global Citizenship Program
میانگین مدت زمان
Global Citizenship Cost
با این پاسپورت به 169 کشور بدون نیاز به ویزا اجازه سفر دارید .

(اخذ اقامت و پاسپورت کشور ایرلند (با روش های مختلف سرمایه گذاری

کشور ایرلند بین 51 درجه و 54 درجه عرض شمالی و 5/5 درجه و  10/5 درجه طول غربی واقع شده است .

این کشور مانند انگلستان یک جزیره است که در مغرب اروپا و انگلستان در اقیانوس اطلس شمالی واقع گردیده است و محدود است از شمال و مغرب و جنوب به اقیانوس اطلس و از مشرق به کانال سنت جرج ، دریای ایرلند و کانال شمال ( جزیره بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی) .

مساحت این کشور 70/273 کیلومتر مربع است . این جزیره به چهار قسمت تقسیم شده است که عبارتند از : اولستر یا ایرلند شمالی (که جزء کشور انگلستان است ) ، لینستر یا ایرلند شرقی ، مونستر یا ایرلند جنوبی ، کوناگت یا ایرلند غربی ( سه قسمت اخیر ، تشکیل جمهوری ایرلند را داده اند )

اطراف این جزیره بدلیل موقعیت طبیعی ، خلیجهای کوچک و بزرگی بوجود آمده است و نیز تعداد زیادی دریاچه و همچنین تعدادی جزایر بزرگ و کوچک وجود دارند .

کوه های مهم: تقریباً همه نقاط این کشور را کره فرا گرفته است ولی دارای قله های مرتفعی نیستند .

مهم ترین این قله ها :کارانتوهیل با 1058 متر ارتفاع ، بر اندون با 969 متر ارتفاع ولاگناکی لیا با 942 متر ارتفاع

مهم ترین رودها: بلاک واتر در جنوب غربی –آهرلو در جنوب –رود نور –رود بارو –رود اسلانی در جنوب شرق که همگی به اقیانوس اطلس می ریزد .

آب و هوای این کشورها همانند انگلستان دارای آب و هوای اقیانوسی ، معتدل و پر باران است و آب گرم گلف استریم از حوالی این کشور می گذرد .

جمعیت این کشور: 4/239/100 نفر و نژاد آن سفید، از تیره آیرها است .

زبان: ایرلندی و انگلیسی است دین و مذهب این کشور مسیحی (کاتالیگ) می باشد .

پایتختاین کشور دوبلین و شهرهای مهم آن :  دونه گال –کاریک –اسلیگو –کاوان  – موناگان –دوندالک –تریم –نوآناآس –تولامور –مولین گار –لونگفورد –روس کومون –کاستله باره –گالوای –اینس –لی مریک –ترالی – کورک –واترفورد –کلونمل –کیل کنی –پورت لااویگیس –کارلوو –وکس فورد – ویک لوو –راف –دروگدا –مور  و . . .

بنادر مهم: بال بریگان  – بری چو آلان در شرق ایرلند –دون گاراوان –یوگال –کوبن در جنوب ایرلند و دونه گال در شمال غربی ایرلند و این کشور دارای 26 ایالت است .

تاریخ :  جزیره ایرلند در قرن سیزدهم میلادی به تصرف انگلیسها درآمد و تا نیمه اول قرن بیستم مستعمره انگلیس بود سرانجام 24 ژانویه 1919 به استقلال رسیدند و در دسامبر 1937 دو ایرلند (شمالی و جنوبی) از هم جدا شدند و در 18 آوریل 1949 به استقلال کامل رسید و 14 دسامبر 1955 عضو سازمان ملل گردید .

سیاسی : جمهوری ایرلند دارای نظام پارلمانی متشکل از مجلس سنا دارای 60 عضو و مجلس نمایندگان 166 عضو که با رأی مردم برای یک دوره 5 ساله انتخاب می شوند ( توضیح اینکه : از 60 عضو مجلس سنا 11 نفر توسط نخست وزیر و 6 نفر از طرف دانشگاهها انتخاب می شوند )

رئیس جمهور این کشور توسط رأی مردم برای یک دوره 7 ساله انتخاب می شود .

اقتصادی :  مهم ترین محصولات کشاورزی : گندم –جو –سیب زمینی –شلغم –چغندر قند وکلم است

مهم ترین محصولات معدنی: زغال سنگ

مهم ترین صنایع این کشور: صنایع استخراجی –صنایع غذائی ( مشروبات الکلی ) صنایع چاپ

دامپروری در ایرلند بدلیل وجود مراتع طبیعی رواج کلی دارد و بیشتر به ترتیب گوسفند ، خوک ، اسب و حیوانات بارکش توجه دارند .

واردات این کشور : مواد شیمیائی –مواد غذائی –مواد اولیه صنعتی – ماشین آلات و تجهیزات –  نفت و مشتقات –پوشاک  و تجهیزات پردازش و وسائط نقلیه

صادرات این کشور: دام زنده و لبنیات و محصولات حیوانی –زغال سنگ

مشروبات الکلی –دارو –مواد شیمیائی –کامپیوتر و ماشین آلات و تجهیزات است .

نرخ بیکاری در این کشور 5 درصد و تورم 7/4 درصد است .

واحد پول این کشور یورو و پیش شماره تلفن آن 353+ و دامنه اینترنتی آن IEمی باشد .

راههای ارتباطی این کشور هوائی و دریائی می باشد .

گروه بین المللی کادیو دفاتر همکار آمادگی مشاوره رایگان و انجام پروسه سرمایه گذاری مختلف در کشور ایرلند را دارند .

روشهای سرمایه گذاری برای اخذ اقامت ایرلند

گذرنامه ایرلند:

یک خدمات حرفه ای منحصر به فرد برای آن دسته از افرادای که خواهان دریافت اقامت در ایرلند و بهرمندی از مزایای و آزادی ناشی از خدمات اقامتی اروپا می باشند.

ایرلند:

ایرلند یکی از کشورهای بسیار جذاب با فرهنگ غنی و مردمانی مهربان می باشد که شرایط استثنایی برای سرمایه گذاری را دارا می باشد.

اقامت اروپا برای افرادی که خواهان گزینه ها بین المللی بیشتر می باشند آرامش خاطر و انعطاف ایجادمی نماید.

گذرنامه ایرلند: 

اقامت در ایرلند یک فضای امن در یکی از کشورهای جالب و جذاب دنیا ایجاد کرده و امکانات وسیعی را در انگلستان و خطه اصلی اروپا فراهم می نماید.

داشتن گذرنامه ایرلندی نوعی مشارکت با متخصصین و سازمانهای ثبت شده و معتبر است که منابع خود را در راستای تامین خدمات منحصر به فرد به جریان انداخته اند. این انجمن خودش از طریق صدور ویزا در پرتغال تشکیل شده و ضمن اینکه  مفهوم و مضمون آنها شبیه به هم هستند اما فرآیند آنها متفاوت بوده و بایستی با گزینه های توصیه شده از سوی دولت ایرلند پیروی گردد.

تعهد برای دریافت اقامت، حتی برای مواقعی که نیاز به گذراندن زمان کوتاهی در کشور باشد، از موارد مهم مورد نظر بوده و این سرمایه گذاری مشترک این کار را در شرایط ایمن و سودآور انجام می دهد. تضمین عبور از مراحل مختلف با دیدگاه دستیابی به اهداف دراز مدت سرلوحه قانون PTIمی باشد.

کادیو اعضای آن از کلیه مهارتها و اطلاعات لازم برای کاهش بروکراسی و کاغذ بازی اداری برخوردار بوده و متقاضیان را از سردرگمی و پیچیدگی رها می سازند. ضمن اینکه راهنمایی و توصیه های لازم را به متقاضیان داده و با نظارت بر وضعیت آنان در سالهای بعدی مراحل تجدید و یا درخواست اقامت را تسهیل می نمایند.

تاثیرات معکوس بحران بانکی ایرلند تغییر فاحشی در کشور ایجاد کرده است اما این تحولات مثبت بوده با توجه به نقطه نظر سرمایه گذار خارجی، موقعیت های مهم برای جذب سرمایه گذاری موجود می باشد.

ارائه خدمات شخصی منحصر به فرد:

می دانیم که هیچ وقت دو حالت و وضعیت متفاوت در یک فرآیند مشابه یکدیگر نمی باشند. یک رویکرد یا ایده شخصی در قدم اول مستلزم ارزیابی کامل از نیازمندیهای ویژه و خاص می باشد. پیگری این امور تا دریافت اجازه اقامت و امکان استفاده از اهداف مربوط به خدمات شخصی در سالهای آتی آسودگی خاطر و آرامش ذهنی برای مشتریان ایجاد می نماید.

مساعدت کلی:

پوشش سایر فعالیت های سرمایه گذاری در فرآیند اقامت و درگیری در امور توسعه کشوری غیر قابل اجتناب است. اعضای کادی و همکاران آن توانایی همکاری و مساعدت را داشته و می توانند سایر فعالیت ها از جمله بانکداری بین المللی و انتقال وجه، ایجاد ساختار استراتژیک شرکت بین المللی، توصیه های قانونی، برنامه ریزی مالیاتی، نگهداری اموال و نظارت سرمایه گذاری را ارائه دهند.

اقامت در یک فضای امن، آسودگی خاطر ایجاد کرده و از شما و خانواه تان در آینده حفاظت می کند.

گزینه های اقامت به شما امکان ایجاد یک سرمایه گذاری فعال و تعهد ایجاد و توسعه فعالیت تجاری خود در ایرلند را فراهم کرده و یا اینکه امکان اتخاذ گزینه ها غیر فعال دیگری را ایجاد می نماید که منجر به آمد و شد شما می گردد.

 

درخواست اقامت –گزینه های متفاوت

راههای گوناگون دریافت اجازه اقامت بطور مفصل در بخش مشاورین کادی و همکاران توضیح داده می شود. با این وجود بطور خلاصه این گزینه ها به شرح زیر می باشند:

تشکیل یک فعالیت تجاری ابتکاری:

این کار مستلزم سرمایه گذاری معادل 100.000 –  750000 یورو و شرکت فعال در توسعه آتی شرکت برای دستیابی به اهداف رشد اقتصادی می باشد.

سرمایه گذاری تجاری:

حداقل سرمایه گذاری در این بخش معادل 1(یک)  میلیون یورو است که از طریق انتخاب دقیق و محتاط مشارکت و یا از طریق صندوق سرمایه گذاری واجد شرایط با اهداف ایجاد فرصت های خاص در ایرلند بر اساس شرایط مالی تامین می گردد.

تضمین و ضمانت دولتی:

ایجاد یک رویکرد غیر فعال با سرمایه گذاری معادل 2 (دو) میلیون در اوراق دولتی برای طرحهای کم بازده و یا اعطای            وام سرمایه ای معادل 500.000 یورو به بخش های خاص مورد تایید دولت.

به محض انتخاب گزینه مورد نظرتان،کادی و همکاران شما را در انجام سریع کلیه مراحل موجود در گزینه انتخابی یاری خواهد کرد.

در دوگزینه اول اقامت شما به منزله تضمین دریافت سرمایه تلقی می شود. و مجددا کادی و همکاران صورتحساب و گزارشهای مربوطه را به شما اعلام می نماید.

اجازه اقامت را می توان تمدید و یا تبدیل به اقامت دائم کرد و یا پروسه درخواست شهروندی را آغاز کرد.

برنامه اقامتی برای یک دوره پنج ساله است. این دوره قابل تمدید بوده و می تواند در صورت امکان به درخواست شهروندی ختم شود.

روش ها

قدم اول: تکمیل فرم پیش صلاحیت که ما بتوانیم موقعیت شما ارزیابی کرده و شما در انتخاب گزینه مناسب یاری کنیم.

قدم دوم:  بطور طبیعی مربوط به دیدار از ایرلند و آشنا شدن شما با این کشور و امکانات آن و رسمیت دادن به درخواست شما.

قدم سوم:  تحویل فرم درخواست و اقدام و رسیدگی جنبه ها، امور قانونی، مالی و اداری اعضا.

قدم چهارم:  شروع برنامه سرمایه گذاری و صدور اجازه اقامت

تجربه و تعهد کادی و همکاران: اقدام ساده و راحت درخواست شما را تضمین می نماید در حالیکه مشارکت دراز مدت شما موقعیت شما را در دستیابی به اهداف آینده تقویت می کنند.